1 900 000 € 1 700 000 €
4146 €/m²
Property 57056 photo 1
Property 57056 photo 2
Property 57056 photo 3
Property 57056 photo 4
Property 57056 photo 5
Property 57056 photo 6
Property 57056 photo 7
Property 57056 photo 8
Property 57056 photo 9
Property 57056 photo 10
Property 57056 photo 11
Property 57056 photo 12
Property 57056 photo 13
Property 57056 photo 14
Property 57056 photo 15
Property 57056 photo 16
Property 57056 photo 17
Property 57056 photo 18
Property 57056 photo 19
Property 57056 photo 20
Property 57056 photo 21
Property 57056 photo 22
Property 57056 photo 23
Property 57056 photo 24
Property 57056 photo 25
Property 57056 photo 26
Property 57056 photo 27
Property 57056 photo 28
Property 57056 photo 29
Property 57056 photo 30
Property 57056 photo 31
Property 57056 photo 32
Property 57056 photo 33

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2002
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: inny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 21000 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 35146
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 45284
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod obiektowy 59946
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera