Sprzedaż - Działka 12000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
1 100 000 €
91 €/m²
Property 35041 photo 1
Property 35041 photo 2
Property 35041 photo 3
Property 35041 photo 4
Property 35041 photo 5
Property 35041 photo 6
Property 35041 photo 7
Property 35041 photo 8
Property 35041 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 3200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja