1 060 000 €
187 €/m²
Property 42988 photo 1
Property 42988 photo 2
Property 42988 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość od lotniska: 67 km

Opis

Na sprzedaż Działka5658 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2263 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 40796
  • Metry kw. 12458 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 63658
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 300 000 € 355 €/m²
  • Kod obiektowy 14553
  • Metry kw. 3659 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 100 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 32564
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
900 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 46557
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 000 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 61265
  • Metry kw. 1959 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12107
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera