1 100 000 €
171 €/m²
Property 32564 photo 1
Property 32564 photo 2
Property 32564 photo 3
Property 32564 photo 4
Property 32564 photo 5
Property 32564 photo 6
Property 32564 photo 7
Property 32564 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka6400 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2560 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44502
  • Metry kw. 13750 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 600 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62858
  • Metry kw. 15867 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
950 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35370
  • Metry kw. 13244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 63658
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 280 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35825
  • Metry kw. 37500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 35041
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m

Subskrypcja newslettera