Sprzedaż - Działka na Thassos

Grecja Macedonia Prefektura Kavala
600 000 €
46 €/m²
Property 3509 photo 1
Property 3509 photo 2
Property 3509 photo 3
Property 3509 photo 4
Property 3509 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 280 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.000 mkw na wyspie Thassos. Działka oddalona jest o 280 metrów od pięknej, piaszczystej plaży. Na tej działce można wybudować dom o powierzchni 500 mkw., a nawet hotel o powierzchni 2.000 mkw.  Miejsce, w którym znajduje się ląd, jest jednym z najpiękniejszych na wyspie. Idealny dla osób kochających ciszę i spokój. Do najbliższej wioski jest 3 km. Przy dobrej pogodzie można wyraźnie zobaczyć miasto Kavala.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
550 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 3589
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
700 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 22193
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
600 000 €
  • Kod obiektowy 3509
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 3423
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
800 000 € 471 €/m²
  • Kod obiektowy 62894
  • Metry kw. 1696 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5813
  • Metry kw. 12912 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 62895
  • Metry kw. 2113 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
800 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 3750
  • Metry kw. 11250 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera