550 000 €
52 €/m²
Property 3589 photo 1
Property 3589 photo 2
Property 3589 photo 3
Property 3589 photo 4
Property 3589 photo 5
Property 3589 photo 6
Property 3589 photo 7
Property 3589 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka10500 metrów kwadratowych na Thassos. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 471 €/m²
  • Kod obiektowy 62894
  • Metry kw. 1696 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 3423
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5813
  • Metry kw. 12912 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
600 000 €
  • Kod obiektowy 3509
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
500 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 62895
  • Metry kw. 2113 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
700 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 22193
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
550 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 3589
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
800 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 3750
  • Metry kw. 11250 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera