800 000 €
471 €/m²
Property 62894 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 10 m

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1696 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1018 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 471 €/m²
  • Kod obiektowy 62894
  • Metry kw. 1696 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
800 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 3750
  • Metry kw. 11250 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
700 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 22193
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 3849
  • Metry kw. 18250 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63626
  • Metry kw. 3350 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
950 000 € 254 €/m²
  • Kod obiektowy 60812
  • Metry kw. 3734 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 174 €/m²
  • Kod obiektowy 6471
  • Metry kw. 6320 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera