300 000 €
1579 €/m²
Property 35737 photo 1
Property 35737 photo 2
Property 35737 photo 3
Property 35737 photo 4
Property 35737 photo 5
Property 35737 photo 6
Property 35737 photo 7
Property 35737 photo 8
Property 35737 photo 9
Property 35737 photo 10
Property 35737 photo 11
Property 35737 photo 12
Property 35737 photo 13
Property 35737 photo 14
Property 35737 photo 15
Property 35737 photo 16
Property 35737 photo 17
Property 35737 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 190 metrów kwadratów w Kavali. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, trawę, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 35737
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 265 000 € 2409 €/m²
  • Kod obiektowy 60224
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 61637
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 5425 €/m²
  • Kod obiektowy 66106
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera