270 000 € 265 000 €
2409 €/m²
Property 60224 photo 1
Property 60224 photo 2
Property 60224 photo 3
Property 60224 photo 4
Property 60224 photo 5
Property 60224 photo 6
Property 60224 photo 7
Property 60224 photo 8
Property 60224 photo 9
Property 60224 photo 10
Property 60224 photo 11
Property 60224 photo 12
Property 60224 photo 13
Property 60224 photo 14
Property 60224 photo 15
Property 60224 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 510 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 110 metrów kwadratów w Kavali. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z salon z kuchnią. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 35737
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 265 000 € 2409 €/m²
  • Kod obiektowy 60224
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2705 €/m²
  • Kod obiektowy 60590
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 61637
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 5425 €/m²
  • Kod obiektowy 66106
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera