255 000 €
5426 €/m²
Property 66106 photo 1
Property 66106 photo 2
Property 66106 photo 3
Property 66106 photo 4
Property 66106 photo 5
Property 66106 photo 6
Property 66106 photo 7
Property 66106 photo 8
Property 66106 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 650 m

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 47 metrów kwadratów w Kavali. Domek składa się z 1 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 35737
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 265 000 € 2409 €/m²
  • Kod obiektowy 60224
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2705 €/m²
  • Kod obiektowy 60590
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 61637
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 5425 €/m²
  • Kod obiektowy 66106
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera