Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 115 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
250 000 €
2174 €/m²
Property 365 photo 1
Property 365 photo 2
Property 365 photo 3
Property 365 photo 4
Property 365 photo 5
Property 365 photo 6
Property 365 photo 7
Property 365 photo 8
Property 365 photo 9
Property 365 photo 10
  • Kod obiektowy 365
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 115 m²
  • Region Ateny
  • Location Ateny - Centrum (Attyka)
  • Liczba pokoi 2

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 1981
  • Liczba pokoi: 2: салон, 2 спальни, кухня, кабинет, 2 туалета
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Lokalizacja