Sprzedaż - Działka 420 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
1 000 000 €
2380 €/m²
Property 23844 photo 1
  • Kod obiektowy 23844
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 420 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Lokalizacja