O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Wynajem - Willa 141 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Heraklion
Chersonisos
Limenas Chersonisou
Na zapytanie
Kod obiektowy
38034
Na sprzedaż, do wynajęcia
Wynajem
Typ
Willa
Metry kw.
141 m²
Wielkosc gruntu
2320 m²
Region
Kreta
Location
Limenas Chersonisou (Chersonisos) | Prefektura Heraklion (Kreta)
Details
Rok budowy:
2019
System ogrzewania:
elektryczny
Odległość do morza:
29 m
Odległość od lotniska:
28 km
Sprzedaż
700 000 €
550 000 €
2750 €/m²
Willa 200 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
54729
Metry kw.
200 m²
Rooms
6
Wynajem
od 700 € /per day
1 €/m²
Willa 370 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
54735
Metry kw.
370 m²
Rooms
6
Sprzedaż
15 000 000 €
12500 €/m²
Willa 1200 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
54704
Metry kw.
1200 m²
Rooms
8
Sprzedaż
1 550 000 €
2952 €/m²
Willa 525 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65234
Metry kw.
525 m²
Odległość do plaży
3100 m
Sprzedaż
1 300 000 €
2708 €/m²
Willa 480 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65530
Metry kw.
480 m²
Rooms
8
Rekomendowane
Sprzedaż
425 000 €
4619 €/m²
Willa 92 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
61595
Metry kw.
92 m²
Rooms
3
Sprzedaż
1 470 000 €
5880 €/m²
Willa 250 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
64822
Metry kw.
250 m²
Rooms
4
Rekomendowane
Sprzedaż
949 000 €
2497 €/m²
Willa 380 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65546
Metry kw.
380 m²
Rooms
8
Wyłączny
Sprzedaż
1 338 120 €
6862 €/m²
Willa 195 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
64773
Metry kw.
195 m²
Rooms
4
Sprzedaż
630 000 €
2739 €/m²
Willa 230 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65284
Metry kw.
230 m²
Rooms
4
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1