949 000 €
2497 €/m²
Property 65546 photo 1
Property 65546 photo 2
Property 65546 photo 3
Property 65546 photo 4
Property 65546 photo 5
Property 65546 photo 6
Property 65546 photo 7
Property 65546 photo 8
Property 65546 photo 9
Property 65546 photo 10
Property 65546 photo 11
Property 65546 photo 12
Property 65546 photo 13
Property 65546 photo 14
Property 65546 photo 15
Property 65546 photo 16
Property 65546 photo 17
Property 65546 photo 18
Property 65546 photo 19
Property 65546 photo 20
Property 65546 photo 21
Property 65546 photo 22
Property 65546 photo 23
Property 65546 photo 24
Property 65546 photo 25
Property 65546 photo 26
Property 65546 photo 27
Property 65546 photo 28
Property 65546 photo 29
Property 65546 photo 30
Property 65546 photo 31
Property 65546 photo 32
Property 65546 photo 33
Property 65546 photo 34
Property 65546 photo 35
Property 65546 photo 36
Property 65546 photo 37
Property 65546 photo 38
Property 65546 photo 39
Property 65546 photo 40
Property 65546 photo 41
Property 65546 photo 42
Property 65546 photo 43
Property 65546 photo 44
Property 65546 photo 45
Property 65546 photo 46
Property 65546 photo 47

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 57927
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 23706
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod obiektowy 61625
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 38467
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod obiektowy 65872
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 39221
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod obiektowy 60124
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera