90 000 €
333 €/m²
Property 65719 photo 1
Property 65719 photo 2
Property 65719 photo 3
Property 65719 photo 4
Property 65719 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 120 m

Opis

Na sprzedaż Działka270 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 207 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 26383
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
123 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 40072
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Wyłączny Sprzedaż
90 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 65719
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
90 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 4514
  • Metry kw. 8140 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 410 €/m²
  • Kod obiektowy 6453
  • Metry kw. 195 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
102 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 40071
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 790 m
Sprzedaż
120 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 19910
  • Metry kw. 1080 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 20313
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 4148
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera