Sprzedaż - Działka 4025 m² na Thassos

Grecja Macedonia Prefektura Kavala
90 000 €
22 €/m²
Property 4148 photo 1
Property 4148 photo 2
Property 4148 photo 3
Property 4148 photo 4
Property 4148 photo 5
  • Kod obiektowy 4148
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 4025 m²
  • Region Thassos
  • Location Prefektura Kavala (Macedonia)

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka4025 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 26383
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 3916
  • Metry kw. 5365 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 20313
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Wyłączny Sprzedaż
90 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 65719
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
90 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 4514
  • Metry kw. 8140 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
123 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 40072
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
75 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 20312
  • Metry kw. 776 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
102 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 40071
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 790 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera