Sprzedaż - Działka 5200 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
225 000 €
43 €/m²
Property 56930 photo 1
Property 56930 photo 2
Property 56930 photo 3
Property 56930 photo 4
Property 56930 photo 5
Property 56930 photo 6
Property 56930 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2100 m
  • Odległość od lotniska: 88 km

Opis

Na sprzedaż Działka5200 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 30861
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 29416
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
220 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 18733
  • Metry kw. 4990 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11429
  • Metry kw. 6533 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
195 000 € 565 €/m²
  • Kod obiektowy 50944
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 30549
  • Metry kw. 2650 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 30807
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
270 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 60709
  • Metry kw. 1063 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 277 €/m²
  • Kod obiektowy 29526
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m

Subskrypcja newslettera