150 000 €
150 €/m²
Property 40713 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 59066
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57991
  • Metry kw. 331 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
130 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 35776
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
150 000 € 757 €/m²
  • Kod obiektowy 65266
  • Metry kw. 198 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
170 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 64860
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
200 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 30861
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
180 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 7616
  • Metry kw. 59063 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
160 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 32086
  • Metry kw. 5034 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera