450 000 €
124 €/m²
Property 42996 photo 1
Property 42996 photo 2
Property 42996 photo 3
Property 42996 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż Działka3613 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1445 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 40307
  • Metry kw. 9694 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
550 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 60806
  • Metry kw. 4462 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
520 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 30611
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33455
  • Metry kw. 19895 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
550 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 47698
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 3645
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47799
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
600 000 € 211 €/m²
  • Kod obiektowy 65598
  • Metry kw. 2835 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15174
  • Metry kw. 6974 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera