Sprzedaż - Działka 20000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
550 000 €
27 €/m²
Property 47698 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 84 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
460 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 62536
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
450 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 29202
  • Metry kw. 6460 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
750 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 39600
  • Metry kw. 9100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
800 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 59676
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
680 000 € 162 €/m²
  • Kod obiektowy 45151
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
550 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 60806
  • Metry kw. 4462 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
540 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 22777
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
450 000 € 436 €/m²
  • Kod obiektowy 48797
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera