250 000 €
135 €/m²
Property 15788 photo 1
Property 15788 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka1840 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 22898
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
300 000 € 384 €/m²
  • Kod obiektowy 42337
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
220 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 43341
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 135 €/m²
  • Kod obiektowy 15788
  • Metry kw. 1840 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18125
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 15786
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
320 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 42128
  • Metry kw. 3820 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18124
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 33 m

Subskrypcja newslettera