100 000 €
270 €/m²
Property 48301 photo 1
Property 48301 photo 2
Property 48301 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,35
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka370 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 130 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49322
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
130 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 49724
  • Metry kw. 7600 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58989
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 48300
  • Metry kw. 348 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
130 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 57322
  • Metry kw. 3221 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
110 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 5434
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
100 000 € 186 €/m²
  • Kod obiektowy 50159
  • Metry kw. 537 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
110 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 39703
  • Metry kw. 8750 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 21692
  • Metry kw. 4008 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
120 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 11465
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera