100 000 €
186 €/m²
Property 50159 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka537 metrów kwadratowych na Chalkidiki.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 63509
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
120 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 11465
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 47349
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 35495
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
100 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 49128
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 21692
  • Metry kw. 4008 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 49901
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
130 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 57322
  • Metry kw. 3221 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58988
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43634
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera