120 000 €
22 €/m²
Property 11465 photo 1
Property 11465 photo 2
Property 11465 photo 3
Property 11465 photo 4
Property 11465 photo 5
Property 11465 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka5250 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 48331
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 20944
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43824
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 47349
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
160 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 39851
  • Metry kw. 5512 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
130 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61856
  • Metry kw. 2650 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 €
  • Kod obiektowy 3364
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
175 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 29001
  • Metry kw. 947 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
175 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 48321
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58989
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera