Sprzedaż - Działka 20000 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Nea Propontida Sozopoli
450 000 €
22 €/m²
Property 43722 photo 1
Property 43722 photo 2
Property 43722 photo 3
Property 43722 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,4 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Chalkidiki.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 43722
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 31049
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 35688
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
600 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 49122
  • Metry kw. 1625 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
425 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 63159
  • Metry kw. 1976 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 31095
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
650 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 31091
  • Metry kw. 16856 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera