Sprzedaż - Działka 5000 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Nea Propontida Sozopoli
400 000 €
80 €/m²
Property 31095 photo 1
Property 31095 photo 2
Property 31095 photo 3
Property 31095 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 39704
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
360 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 58304
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 43722
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 31049
  • Metry kw. 6100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
350 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 22744
  • Metry kw. 9312 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 45945
  • Metry kw. 3685 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
500 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 35688
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
425 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 63159
  • Metry kw. 1976 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 31095
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
360 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 61745
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera