80 000 €
40 €/m²
Property 43825 photo 1
Property 43825 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 35494
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 31092
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
110 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 62212
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43634
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39853
  • Metry kw. 4063 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 11909
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
67 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63214
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
110 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49319
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
68 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 56632
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera