67 000 €
197 €/m²
Property 63214 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 23000 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Działka340 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 8477
  • Metry kw. 8400 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
100 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 48300
  • Metry kw. 348 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 43825
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 60490
  • Metry kw. 630 m²
  • Odległość do plaży 26000 m
Sprzedaż
55 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 36045
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
64 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 12346
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 37214
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
80 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 44756
  • Metry kw. 2025 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 35495
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
60 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 44651
  • Metry kw. 15200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera