Property 61606 photo 1

Details

  • Rok budowy: 1930
  • Rok remontu: 2023
  • System ogrzewania: gaz
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 500 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ przedni także zawiera ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 1156 €/m²
  • Kod obiektowy 33981
  • Metry kw. 692 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Kod obiektowy 59531
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod obiektowy 11618
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 54626
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 47328
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
850 000 € 3068 €/m²
  • Kod obiektowy 57672
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod obiektowy 62391
  • Metry kw. 645 m²
  • Odległość do plaży 8498 m
Sprzedaż
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod obiektowy 60917
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod obiektowy 44408
  • Metry kw. 810 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera