Sprzedaż - Działka 20000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
600 000 €
30 €/m²
Property 44631 photo 1
Property 44631 photo 2
Property 44631 photo 3
Property 44631 photo 4
Property 44631 photo 5
Property 44631 photo 6
Property 44631 photo 7
Property 44631 photo 8
Property 44631 photo 9
Property 44631 photo 10
Property 44631 photo 11
Property 44631 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 95 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 211 €/m²
  • Kod obiektowy 65598
  • Metry kw. 2835 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
800 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 59676
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
520 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 60865
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
638 000 € 312 €/m²
  • Kod obiektowy 4351
  • Metry kw. 2040 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
640 000 € 798 €/m²
  • Kod obiektowy 59684
  • Metry kw. 802 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
600 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44631
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33455
  • Metry kw. 19895 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
540 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 22777
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera