Sprzedaż - Działka 10000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Vourvourou powiedział:
800 000 €
80 €/m²
Property 59676 photo 1
Property 59676 photo 2
Property 59676 photo 3
Property 59676 photo 4
Property 59676 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 96 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 2000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 32564
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
750 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 39600
  • Metry kw. 9100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 63658
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 000 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 61265
  • Metry kw. 1959 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 000 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 58035
  • Metry kw. 4913 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12107
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 4735
  • Metry kw. 12150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 59287
  • Metry kw. 5157 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33455
  • Metry kw. 19895 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera