140 000 €
7 €/m²
Property 47349 photo 1
Property 47349 photo 2
Property 47349 photo 3
Property 47349 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż Działka18000 metrów kwadratowych na Chalkidiki.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43632
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
120 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 35497
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58988
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
165 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 48331
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
160 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 48315
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
160 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 54523
  • Metry kw. 4811 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43824
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 57322
  • Metry kw. 3221 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
140 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 49039
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 47349
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera