800 000 €
2787 €/m²
Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 57927
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 62608
  • Metry kw. 357 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
745 000 € 1280 €/m²
  • Kod obiektowy 35142
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47392
  • Metry kw. 740 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 56313
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera