1 100 000 €
5500 €/m²
Property 47133 photo 1
Property 47133 photo 2
Property 47133 photo 3
Property 47133 photo 4
Property 47133 photo 5
Property 47133 photo 6
Property 47133 photo 7
Property 47133 photo 8
Property 47133 photo 9
Property 47133 photo 10
Property 47133 photo 11
Property 47133 photo 12
Property 47133 photo 13
Property 47133 photo 14
Property 47133 photo 15
Property 47133 photo 16
Property 47133 photo 17
Property 47133 photo 18
Property 47133 photo 19
Property 47133 photo 20
Property 47133 photo 21
Property 47133 photo 22
Property 47133 photo 23
Property 47133 photo 24
Property 47133 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 275 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 200 metrów kwadratów na Krecie. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Video

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod obiektowy 61625
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 33634
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 52429
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Kod obiektowy 40537
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera