745 000 €
1280 €/m²
Property 35142 photo 1
Property 35142 photo 2
Property 35142 photo 3
Property 35142 photo 4
Property 35142 photo 5
Property 35142 photo 6
Property 35142 photo 7
Property 35142 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 7
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 8
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,7 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 582 metrów kwadratów na Krecie. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, 4 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, garaż.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 57927
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62220
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 56313
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod obiektowy 49459
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera