Na zapytanie
Property 49966 photo 1
Property 49966 photo 2
Property 49966 photo 3
Property 49966 photo 4
Property 49966 photo 5
Property 49966 photo 6
Property 49966 photo 7
Property 49966 photo 8
Property 49966 photo 9
Property 49966 photo 10
Property 49966 photo 11
Property 49966 photo 12
Property 49966 photo 13
Property 49966 photo 14
Property 49966 photo 15
Property 49966 photo 16
Property 49966 photo 17
Property 49966 photo 18
Property 49966 photo 19
Property 49966 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 62 km

Opis

Na wynajem 2-piętrowa willa o powierzchni 130 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 65530
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Wynajem
od 800 € /per day 5 €/m²
  • Kod obiektowy 54654
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Kod obiektowy 58511
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera