910 000 €
6691 €/m²
Property 62079 photo 1
Property 62079 photo 2
Property 62079 photo 3
Property 62079 photo 4
Property 62079 photo 5
Property 62079 photo 6
Property 62079 photo 7
Property 62079 photo 8
Property 62079 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 7900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Sprzedaż
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 38467
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 56313
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 32783
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47392
  • Metry kw. 740 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod obiektowy 65872
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera