O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 16389 m² w Larnace
Grecja
Cypr
Larnaka
Larnaka
468 000 €
28 €/m²
Kod obiektowy
52744
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
16389 m²
Region
Larnaca
Location
Cypr (Cypr) | Larnaka (środek) (Larnaka)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka16389 metrów kwadratowych w Larnace.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
670 000 €
10 €/m²
Działka 66220 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
58676
Metry kw.
66220 m²
Sprzedaż
450 000 €
72 €/m²
Działka 6200 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
51659
Metry kw.
6200 m²
Sprzedaż
410 000 €
43 €/m²
Działka 9378 m² Ayia Napa
Ayia Napa
Kod obiektowy
58760
Metry kw.
9378 m²
Sprzedaż
468 000 €
28 €/m²
Działka 16389 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
52744
Metry kw.
16389 m²
Sprzedaż
580 500 €
500 €/m²
Działka 1161 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23400
Metry kw.
1161 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
650 000 €
940 €/m²
Działka 691 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
36217
Metry kw.
691 m²
Odległość do plaży
4300 m
Sprzedaż
414 800 €
400 €/m²
Działka 1037 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
23385
Metry kw.
1037 m²
Odległość do plaży
2200 m
Sprzedaż
420 000 €
501 €/m²
Działka 837 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
51676
Metry kw.
837 m²
Sprzedaż
520 000 €
19 €/m²
Działka 26422 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
58643
Metry kw.
26422 m²
Sprzedaż
435 000 €
46 €/m²
Działka 9384 m² Pafos
Pafos
Kod obiektowy
58719
Metry kw.
9384 m²
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z