Property 51863 photo 1
Property 51863 photo 2
Property 51863 photo 3
Property 51863 photo 4
Property 51863 photo 5
Property 51863 photo 6
Property 51863 photo 7
Property 51863 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 72 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na wynajem 1-piętrowa willa o powierzchni 56 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się zjedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
od 2 200 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 65629
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod obiektowy 56466
  • Metry kw. 379 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Wynajem
od 700 € /per day 1 €/m²
  • Kod obiektowy 54735
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera