1 250 000 €
6649 €/m²
Property 57194 photo 1
Property 57194 photo 2
Property 57194 photo 3
Property 57194 photo 4
Property 57194 photo 5
Property 57194 photo 6
Property 57194 photo 7
Property 57194 photo 8
Property 57194 photo 9
Property 57194 photo 10
Property 57194 photo 11
Property 57194 photo 12
Property 57194 photo 13
Property 57194 photo 14
Property 57194 photo 15
Property 57194 photo 16
Property 57194 photo 17
Property 57194 photo 18
Property 57194 photo 19
Property 57194 photo 20
Property 57194 photo 21
Property 57194 photo 22
Property 57194 photo 23
Property 57194 photo 24
Property 57194 photo 25
Property 57194 photo 26
Property 57194 photo 27
Property 57194 photo 28
Property 57194 photo 29
Property 57194 photo 30
Property 57194 photo 31
Property 57194 photo 32
Property 57194 photo 33
Property 57194 photo 34
Property 57194 photo 35
Property 57194 photo 36
Property 57194 photo 37
Property 57194 photo 38
Property 57194 photo 39

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2022
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 188 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się z4 sypialnie, 2 salonów z kuchnią, 3 łazienek, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 30410
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 62608
  • Metry kw. 357 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod obiektowy 57917
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod obiektowy 65872
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod obiektowy 47645
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 39221
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod obiektowy 56150
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera