Sprzedaż - Willa 199 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Evia
1 640 000 €
8241 €/m²
Property 52582 photo 1
Property 52582 photo 2
Property 52582 photo 3
Property 52582 photo 4
Property 52582 photo 5
Property 52582 photo 6
Property 52582 photo 7
Property 52582 photo 8
Property 52582 photo 9
Property 52582 photo 10
Property 52582 photo 11
Property 52582 photo 12
Property 52582 photo 13
Property 52582 photo 14
Property 52582 photo 15
Property 52582 photo 16
Property 52582 photo 17
  • Kod obiektowy 52582
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 199 m²
  • Wielkosc gruntu 199 m²
  • Region centralna Grecja
  • Location Evia (Sterea Ellada)

Details

  • Odległość do morza: 1400 m

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Lokalizacja