790 000 € 510 000 €
2361 €/m²
Property 54694 photo 1
Property 54694 photo 2
Property 54694 photo 3
Property 54694 photo 4
Property 54694 photo 5
Property 54694 photo 6
Property 54694 photo 7
Property 54694 photo 8
Property 54694 photo 9
Property 54694 photo 10
Property 54694 photo 11
Property 54694 photo 12
Property 54694 photo 13
Property 54694 photo 14
Property 54694 photo 15
Property 54694 photo 16
Property 54694 photo 17
Property 54694 photo 18
Property 54694 photo 19
Property 54694 photo 20
Property 54694 photo 21
Property 54694 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47392
  • Metry kw. 740 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 38249
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 57927
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera