700 000 €
2160 €/m²
Property 45268 photo 1
Property 45268 photo 2
Property 45268 photo 3
Property 45268 photo 4
Property 45268 photo 5
Property 45268 photo 6
Property 45268 photo 7
Property 45268 photo 8
Property 45268 photo 9
Property 45268 photo 10
Property 45268 photo 11
Property 45268 photo 12
Property 45268 photo 13
Property 45268 photo 14
Property 45268 photo 15
Property 45268 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1995
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowa willa o powierzchni 324 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się z3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod obiektowy 47134
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod obiektowy 60124
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47392
  • Metry kw. 740 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod obiektowy 56313
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 37962
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera