65 000 €
7 €/m²
Property 8477 photo 1
Property 8477 photo 2
Property 8477 photo 3
Property 8477 photo 4
Property 8477 photo 5
Property 8477 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 85
  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż Działka8400 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 64449
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
55 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 45230
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 43633
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
70 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 31092
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
70 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 61304
  • Metry kw. 7440 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
60 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 54724
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
65 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 6256
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
67 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63214
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
55 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 54686
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera