237 000 €
2633 €/m²
Property 6059 photo 1
Property 6059 photo 2
Property 6059 photo 3
Property 6059 photo 4
Property 6059 photo 5
Property 6059 photo 6
Property 6059 photo 7
Property 6059 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 120 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratów na Evii. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera kominek, markiza, parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 6057
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
237 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 6059
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1692 €/m²
  • Kod obiektowy 9102
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
335 000 € 1675 €/m²
  • Kod obiektowy 9724
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
200 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 12032
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
288 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 12687
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 24068
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 688 €/m²
  • Kod obiektowy 51009
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
327 000 € 1721 €/m²
  • Kod obiektowy 51174
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 1705 €/m²
  • Kod obiektowy 56835
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera