64 000 €
5 €/m²
Property 56837 photo 1
Property 56837 photo 2
Property 56837 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka10731 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 12346
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 10110
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
65 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 6256
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
57 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 22234
  • Metry kw. 5700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39850
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
85 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 64449
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
90 000 € 461 €/m²
  • Kod obiektowy 35818
  • Metry kw. 195 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
95 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 63509
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
60 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 44651
  • Metry kw. 15200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera