2 500 000 €
7886 €/m²
Property 57072 photo 1
Property 57072 photo 2

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 14000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 317 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na las.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Kod obiektowy 56255
  • Metry kw. 285 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod obiektowy 57072
  • Metry kw. 317 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Kod obiektowy 65677
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Kod obiektowy 58418
  • Metry kw. 256 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod obiektowy 65867
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 56532
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod obiektowy 64182
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Kod obiektowy 64588
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 100 000 € 8857 €/m²
  • Kod obiektowy 11715
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera