3 100 000 €
8857 €/m²
Property 11715 photo 1
Property 11715 photo 2
Property 11715 photo 3
Property 11715 photo 4
Property 11715 photo 5
Property 11715 photo 6
Property 11715 photo 7
Property 11715 photo 8
Property 11715 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1964
  • Liczba pokoi: 12
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 350 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, 2 salonów z kuchnią, 2 łazienek. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 56532
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Kod obiektowy 56255
  • Metry kw. 285 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
3 000 000 € 12500 €/m²
  • Kod obiektowy 21307
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod obiektowy 65867
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Kod obiektowy 64588
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 100 000 € 8857 €/m²
  • Kod obiektowy 11715
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod obiektowy 57072
  • Metry kw. 317 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 600 000 € 14693 €/m²
  • Kod obiektowy 65086
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera