205 000 €
2092 €/m²
Property 57141 photo 1
Property 57141 photo 2
Property 57141 photo 3
Property 57141 photo 4
Property 57141 photo 5
Property 57141 photo 6

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 98 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się zDrugie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera parking, ogrzewanie, spiżarnia. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 52173
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 2091 €/m²
  • Kod obiektowy 57141
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 2849 €/m²
  • Kod obiektowy 59031
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod obiektowy 59033
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod obiektowy 59034
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2763 €/m²
  • Kod obiektowy 61168
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
185 000 € 2371 €/m²
  • Kod obiektowy 62794
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 62795
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63496
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63497
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera