Wynajem - Willa 958 m² na Mykonos

Grecja Wyspy Egejskie Cyklady Mykonos
Na zapytanie
Property 5800 photo 1
Property 5800 photo 2
Property 5800 photo 3
Property 5800 photo 4
Property 5800 photo 5
Property 5800 photo 6
Property 5800 photo 7
Property 5800 photo 8
Property 5800 photo 9
Property 5800 photo 10
Property 5800 photo 11
Property 5800 photo 12
Property 5800 photo 13
Property 5800 photo 14
Property 5800 photo 15
Property 5800 photo 16
Property 5800 photo 17
Property 5800 photo 18
Property 5800 photo 19
Property 5800 photo 20
Property 5800 photo 21
Property 5800 photo 22
Property 5800 photo 23
Property 5800 photo 24
Property 5800 photo 25
Property 5800 photo 26
Property 5800 photo 27
Property 5800 photo 28
Property 5800 photo 29
Property 5800 photo 30
Property 5800 photo 31
Property 5800 photo 32
Property 5800 photo 33
Property 5800 photo 34
Property 5800 photo 35
Property 5800 photo 36
Property 5800 photo 37

Details

  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na wynajem 2-piętrowa willa o powierzchni 958 metrów kwadratów na Mykonos. Parter się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 3 łazienek, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, salon, 4 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 5800
  • Metry kw. 958 m²
  • Rooms 9
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8977
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 14
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13440
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
3 500 000 € 12962 €/m²
  • Kod obiektowy 13997
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 16861
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Kod obiektowy 25277
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Kod obiektowy 30384
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Kod obiektowy 42515
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Kod obiektowy 42516
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera